Zyskaj dotację na zakup kotła!
Nie trać czasu, wszelkie formalności bierzemy na siebie.

Dzięki dotacji będziesz mógł sfinalizować zakup nowego kotła, oszczędzając na tym kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

O dotację może ubiegać się każdy nasz klient, który spełnia wymagania stawiane przez rządowy program „Czyste powietrze” (o którym już nieraz pisaliśmy na naszym blogu). W ramach dofinansowania na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domu, w podstawowym poziomie dofinansowania można uzyskać do 30 tys. zł, natomiast w podwyższonym nawet do 37 tys. zł. Szczegóły na temat zakresu inwestycji, jakie podlegają dotacji w ramach programu „Czyste Powietrze” oraz dane na temat % zwrotu inwestycji znajdziesz tutaj.

Dodamy, że w przypadku zakupu i montażu kotła na pellet o podwyższonym standardzie dotacja może wynieść do 12 tys. zł! 

Jak wygląda procedura składania wniosku?

dotacje

Dopełniamy wszelkich wymogów formalnych.

  1. Z należytą starannością załączamy odpowiednie dokumenty i uzupełniamy wniosek (możesz pobrać go tutaj).
  2. Po wypełnieniu formularza sprawdzamy, czy dostaniesz dotację i w jakiej wysokości.
  3. Jeśli mamy pewność, że otrzymasz dotację, poprosimy Cię o wpłacenie 10% zaliczki. Po otrzymaniu pieniędzy, załatwiamy wszystkie dokumenty.
  4. Po podpisaniu przez Ciebie wszystkich dokumentów, wysyłamy je do programu „Czyste powietrze”.
  5. Po otrzymaniu potwierdzenia że dotacja została przyznana, dostarczamy Ci zamówienie. Przy odbiorze odbieramy od Ciebie pozostałą część zaliczki a resztę pieniędzy dostajemy bezpośrednio z programu.

Dajemy Państwu gwarancję ceny na dwa miesiące! Jeśli od czasu zamówienia do czasu realizacji miną 2 miesiące, to na ten czas mają Państwo zapewnioną wciąż tę samą cenę (nawet pomimo podwyżek).

Beneficjenci programu „Czyste Powietrze” mają szansę otrzymać nawet 60% wartości inwestycji!

Od 1 lipca 2021 r. wprowadzono zwiększenie progów dochodowych podwyższonego poziomu dofinansowania (dotacje do 37 tys. zł). W przypadku gospodarstw wieloosobowych próg ten wynosi do 1564 zł przeciętnego miesięcznego dochodu na osobę, a dla gospodarstw jednoosobowych do 2189 zł. Osoby mieszczące się w tych progach mogą ubiegać się o zwrot inwestycji na poziomie 60%.

Załatwimy wszelkie formalności

Z doświadczenia wiemy, że ubieganie się o formalności jest dość czasochłonne, a dla osób, które nie są zapoznane z całą procedura, bywa bardzo frustrujące. Dlatego postanowiliśmy pomóc naszym klientom. Wszystkim osobom, które chcą zakupić ekologiczny kocioł naszej produkcji, oferujemy sprawne przeprowadzenie przez cały proces wnioskowania o dotację (Usługa jest całkowicie darmowa, nie pobieramy prowizji). 

Nie będziesz musiał „wykładać” swoich pieniędzy!

Co istotne, dotację którą pomożemy Ci zdobyć, otrzymasz już w momencie zakupu kotła. Oznacza to, że nie będziesz musiał opłacić zamówienia w całości. Na początek wystarczy, że wpłacisz 10% wymaganej kwoty. Resztę otrzymamy bezpośrednio z programu, a pozostałą część zaliczki (40-50%) wręczysz nam przy odbiorze kotła.

 

Masz pytania?

Chętnie udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  502 977 250 oraz za pośrednictwem maila BETAKA@O2.PL lub woznykotly@gmail.com

 

Razem uczyńmy nasz kraj miejscem zdrowszym, a tym samym lepszym do życia!