Biurko z nitami

8,800.00 

Mocne, stabilne nitowane biurko

Solidne, ultratrwała o ciekawym wyglądzie – wykonane z metalu, drewna i surowej blachy; posłuży przez wiele długich lat. Biurko wykonane jest w całości ręcznie.
Główny akcent stanowią masywne metalowe nogi z nitami (malowane proszkowo bezbarwną farbą) oraz łącząca je surowa blacha. Świetny, oryginalny mebel, który przypadnie do gustu, nie tylko entuzjastom postapokaliptycznych klimatów, ale również fanom prawdziwego, wysokiej jakości rzemiosła.

Wysoka jakość materiałów:
– malowane proszkowo (bezbarwnie) metalowe elementy
– olejowanie drewno dębowe
– surowa blacha
Precyzja wykonania – produkt w całości wykonany ręcznie
Solidność – blat o grubości 4 cm
Niepowtarzalny design – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych
Możliwość renowacji w przyszłości – usługę tę zapewniamy wszystkim naszym Klientom

Wymiary stołu:
Wysokość: 75 cm
Szerokość: 140 cm
Głębokość: 60 cm
Blat dębowy: 4 cm

Stylowy z nutą nonszalancji

Połączenie gładkiego dębowego blatu z metalem i pełną (celowych) niedoskonałości, surowością blachy sprawia, że biurko jest jedyne w swoim rodzaju. Nieważne, czy umieszczone w biurze, czy w mieszkaniu – z pewnością wybije się na pierwszy plan.

Produkt rzemieślniczy

Cenimy sobie tradycyjne rzemiosło. Wszystkie nasze produkty, w tym również prezentowane biurko, wykonywane są w całości ręcznie. Dzięki temu wyróżnia je wysoka precyzja wykończenia i oryginalny, niepowtarzalny wygląd – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych. Nasze meble kierujemy do osób z wysublimowanym gustem, lubiących wnętrza „z pazurem”.

Długowieczny

Na rynku istnieje wiele produktów, które nadają się do jednorazowego użytku – nie przetrwają nawet próby przeprowadzki. Prezentowane biurko z pewnością takie nie jest! Wykonany z wysokiej jakości surowców – metalu, blachy oraz drewna dębowego, z pewnością posłuży przez wiele długich lat.