Biurko

4,000.00 

Proste, solidne ręcznie wykonane biurko

Solidne, proste, wytrzymałe – czy można chcieć czegoś więcej od biurka? Wykonane w całości ręcznie z drewna, metalu i blachy posłuży przez wiele długich lat. Stabilność, a tym samym ergonomię pracy, gwarantuje metalowa trójstronna rama. Efekt nitowania i zużytej blachy sprawiają, że biurko przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi dobrego, unikalnego wzornictwa.

Wysoka jakość materiałów:
– malowane proszkowo (bezbarwnie) metalowe elementy
– olejowanie drewno dębowe
– surowa blacha
Precyzja wykonania – produkt w całości wykonany ręcznie
Solidność – drewniany dębowy blat o grubości 4 cm
Niepowtarzalny design – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych
Możliwość renowacji w przyszłości – usługę tę zapewniamy wszystkim naszym Klientom

Wymiary biurka:
Grubość blatu: 4 cm
Głębokość: 60 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 84 cm

Solidna konstrukcja

Prezentowane biurko to przykład doskonałej solidnej konstrukcji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów – metalu, blachy oraz drewna dębowego – możesz mieć pewność, że biurko ani drgnie! Mebel świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzenii biurowej, jak i zakładzie rzemieślniczym. Nie ważne, jaki zawód wykonujesz, nasze biurko zapewni ci maksymalną wygodę i ergonomię pracy.

Nietuzinkowy design

Połączenie gładkiego dębowego blatu z surową blachą pełną (celowych) niedoskonałości oraz widocznym nitowaniem sprawia, że mebel jest jedyny w swoim rodzaju. Wstawiony do pomieszczenia, staje się jego centralnym punktem.

Przykład polskiego rzemiosła

Cenimy sobie tradycyjne rzemiosło. Wszystkie nasze produkty, w tym również prezentowany stół, wykonywane są w całości ręcznie. Dzięki temu wyróżnia je wysoka precyzja wykończenia i oryginalny, niepowtarzalny wygląd – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych. Nasze meble kierujemy do osób z wysublimowanym gustem, lubiących wnętrza „z pazurem”.