Łóżko z wypalanym laserowo napisem

6,000.00 

Łóżko z Twoim napisem

Solidne, ultrawygodne łóżko z wypalanym laserowo napisem w zagłówku. Imię, ksywka, motto? – wypalimy co tylko zechcesz. Oprócz walorów estetycznych zapewniamy wysoką jakość wykonania (elementy z wysokiej jakości metalu), a w rezultacie również komfortowy, spokojny sen.

Wysoka jakość materiałów:
– malowana proszkowo blacha płaska
– malowane proszkowo metalowe i kształtowniki
Precyzja wykonania – produkt w całości wykonany ręcznie
Niepowtarzalny design – personalizowany zagłówek z unikatowym napisem na życzenia Klienta
Możliwość renowacji w przyszłości – usługę tę zapewniamy wszystkim naszym Klientom
Łóżko bez materaca

Wymiary łóżka:
Długość: 207 cm
Szerokość: 86cm
Wysokość: przód: 104cm, tył :69cm

Jedyne w swoim rodzaju

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy serię łóżek personalizowanych. Oferujemy laserowe wypalenie dowolnie wybranego napisu w zagłówku łóżka. Imię, ksywka, motto – wypalimy, co tylko chcesz. Stwórz projekt własnego niepowtarzalnego łóżka!

Produkt rzemieślniczy

Cenimy sobie tradycyjne rzemiosło. Wszystkie nasze produkty, w tym również prezentowane łóżko, wykonywane są w całości ręcznie. Dzięki temu wyróżnia je wysoka precyzja wykończenia i oryginalny, niepowtarzalny wygląd. Nasze meble kierujemy do osób z wysublimowanym gustem, lubiących wnętrza „z pazurem”.

Pewność spokojnego snu

Przerywanie snu przez nieznośną pracę metalowych słabo połączonych elementów to częsty problem posiadaczy łóżek z tego materiału. Łóżka z popularnych sklepów meblowych ze względu na słabe łączenia (zależne od siły z jaką zostały skręcone), nie są w stanie zapewnić w pełni komfortowego, cichego snu. Solidna konstrukcja naszego łóżka oraz fakt, że trafi ono do Państwa w całości (bez konieczności samodzielnego montażu!) pomogą pozbyć się wszelkich niekomfortowych odgłosów.