Regał loftowy

6,700.00 

REGAŁ LOFTOWY

Solidny regał w stylu loftowym; wykonany z drewna i metalu posłuży przez wiele długich lat. Precyzja (ręcznego!) wykonania i wysoka jakość materiałów sprawiły, że udźwignie nawet najcięższe lektury, narzędzie lub garażowe akcesoria. Idealny do utrzymania porządku w piwnicy, sklepowym magazynie, biurze lub domu. Oryginalne wykończenie w postaci niepowtarzalnych wzorów sprawia, że świetnie prezentuje się w pomieszczeniach, zwłaszcza tych o industrialnym charakterze. Posiada 5 solidnych półek z drewna dębowego o łącznym obciążeniu 400 kg.

Wysoka jakość materiałów: malowany proszkowo metal i drewno olejowane
Precyzja wykonania – produkt w całości wykonany ręcznie
Solidność – udźwig do 400 kg (5 półek x 80 kg)
Oryginalny design – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych
Możliwość renowacji w przyszłości – usługę tę zapewniamy wszystkim naszym Klientom

Wymiary regału:
Grubość drewna 2cm
Wysokość: 180 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 30 cm
Rozstaw półek: 30 cm

Wykonany ręcznie!

Cenimy sobie tradycyjne rzemiosło. Wszystkie nasze produkty, w tym również prezentowany regał, wykonywane są w całości ręcznie, dzięki czemu wyróżnia je wysoka precyzja wykończenia i oryginalny, niepowtarzalny wygląd. Niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych.

Długowieczny

Na rynku istnieje wiele produktów, które nadają się do jednorazowego użytku – nie przetrwają nawet próby przeprowadzki. Prezentowany regał wykonany jest z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu z pewnością posłużą Państwu przez długie lata.

Jedyny w swoim rodzaju

Kupując nasz regał mają Państwo pewność, że nie istnieje drugi o dokładnie takim samym wyglądzie. Wykonanie identycznych elementów poprodukcyjnych widocznych na bokach regału, jest wręcz prostu niemożliwe.