Stół jadalniany z nitami

14,000.00 

Ręcznie wykonany nitowany stół

Bardzo solidny, ultra trwały i jedyny w swoim rodzaju – tak bez ogródek można określić prezentowany stół. Wykonany z metalu, drewna i surowej blachy (połączenia nitowe) posłuży przez wiele długich lat. Wykonany w całości ręcznie. Sprawdzi się zarówno w przestrzenii domowej, jak i biurowej (idealny zwłaszcza do biura projektowego, gdzie wymagane są blaty o dużej powierzchni).

Wysoka jakość materiałów:
– malowane proszkowo (bezbarwnie) metalowe elementy
– olejowanie drewno dębowe
– surowa blacha
Precyzja wykonania – produkt w całości wykonany ręcznie
Solidność – blat o grubości 4 cm
Niepowtarzalny design – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych
Możliwość renowacji w przyszłości – usługę tę zapewniamy wszystkim naszym Klientom

Wymiary stołu:
Blat: 160 x 90 cm
Grubość blatu: 4 cm
Nogi w kształcie litery „H”: 100 x 70 cm

Stylowy z nutą nonszalancji

Choć wygląda niepozornie, jest przykładem doskonałej, solidnej konstrukcji. Połączenie gładkiego dębowego blatu z surową blachą pełną (celowych) niedoskonałości sprawia, że mebel jest jedyny w swoim rodzaju. Dzięki lekkiej nucie nonszalancji stanie się centralnym punktem każdego pomieszczenia.

Produkt rzemieślniczy

Cenimy sobie tradycyjne rzemiosło. Wszystkie nasze produkty, w tym również prezentowany stół, wykonywane są w całości ręcznie. Dzięki temu wyróżnia je wysoka precyzja wykończenia i oryginalny, niepowtarzalny wygląd – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych. Nasze meble kierujemy do osób z wysublimowanym gustem, lubiących wnętrza „z pazurem”.

Długowieczny

Na rynku istnieje wiele produktów, które nadają się do jednorazowego użytku – nie przetrwają nawet próby przeprowadzki. Prezentowany stół z pewnością taki nie jest! Wykonany z wysokiej jakości surowców – metalu, blachy oraz drewna dębowego, z pewnością posłuży przez wiele długich lat.