Stół jadalniany ze wzorkami

8,000.00 

Ręcznie wykonany stół

Solidny, charakterny, jedyny w swoim rodzaju – tak bez ogródek można określić prezentowany stół. Wykonany z metalu i drewna dębowego posłuży przez wiele długich lat. Oryginalne wykończenie w postaci niepowtarzalnych wzorów sprawia, że świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Nie istnieje drugi stół o dokładnie takim samym wyglądzie. Wykonanie identycznych elementów poprodukcyjnych widocznych na bokach mebla, jest po prostu niemożliwe! Jeśli zawsze marzyłeś o własnym stole rodowym, w końcu możesz spełnić to marzenie!

Wykonany w całości ręcznie.

Wysoka jakość materiałów:
– malowane proszkowo metalowe elementy
– olejowanie drewno dębowe
Precyzja wykonania – produkt w całości wykonany ręcznie
Solidność – blat o grubości 4 cm
Niepowtarzalny design – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych
Możliwość renowacji w przyszłości – usługę tę zapewniamy wszystkim naszym Klientom

Wymiary stołu:
Blat: 160 x 90 cm
Grubość blatu: 4 cm
Nogi: 100 x 70 cm

Unikatowy design

Połączenie gładkiego dębowego blatu z metalową „mozaiką”sprawia, że mebel jest jedyny w swoim rodzaju (Nie istnieje drugi o dokładnie takim samym wyglądzie). Dzięki unikatowości, ustawiony w jadalni, zamieni się w prawdziwy stół rodowy!

Produkt rzemieślniczy

Cenimy sobie tradycyjne rzemiosło. Wszystkie nasze produkty, w tym również prezentowany stół, wykonywane są w całości ręcznie. Dzięki temu wyróżnia je wysoka precyzja wykończenia i oryginalny, niepowtarzalny wygląd – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych. Nasze meble kierujemy do osób z wysublimowanym gustem, lubiących wnętrza „z pazurem”.

Długowieczny

Na rynku istnieje wiele produktów, które nadają się do jednorazowego użytku – nie przetrwają nawet próby przeprowadzki. Prezentowany stół z pewnością taki nie jest! Wykonany z wysokiej jakości surowców – metalu oraz drewna dębowego, z pewnością posłuży przez wiele długich lat, a nawet pokoleń!