Stolik kawowy

3,000.00 

Stolik kawowy kwadratowy industrialny loftowy

Solidny stolik kawowy o industrialnym charakterze; wykonany z metalu i drewna dębowego. Prosta forma w połączeniu z wysokiej jakości materiałami sprawia, że stolik jest uniwersalny i świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu! Dzięki małym rozmiarom pasuje również do niewielkich pomieszczeń. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i biurze, dając solidne podstawy do negocjowanych umów 😉

Wysoka jakość materiałów: malowany proszkowo metal i olejowanie drewno dębowe
Precyzja wykonania – produkt w całości wykonany ręcznie
Solidność – dębowy 4 cm blat
Oryginalny design – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych
Możliwość renowacji w przyszłości – usługę tę zapewniamy wszystkim naszym Klientom

Wymiary stolika:
Wysokość: 55 cm
Szerokość: 70 cm
Głębokość: 70 cm
Grubość blatu: 4 cm

Wykonany ręcznie!

Cenimy sobie tradycyjne rzemiosło. Wszystkie nasze produkty, w tym również prezentowany stolik, wykonywane są w całości ręcznie. Dzięki temu wyróżnia je wysoka precyzja wykończenia i oryginalny, niepowtarzalny wygląd – niektóre elementy wykonane są z materiałów poprodukcyjnych.

Długowieczny

Na rynku istnieje wiele produktów, które nadają się do jednorazowego użytku – nie przetrwają nawet próby przeprowadzki. Prezentowany stolik kawowy wykonany jest z wysokiej jakości surowców – metalu oraz drewna dębowego, dzięki czemu z pewnością posłuży przez długie lata.

Niezwykle stylowy

Geniusz tkwi w prostocie! Prosta forma w połączeniu z solidnymi, wysokiej jakości materiałami sprawia, że stolik dobrze prezentuje się w każdym rodzaju wnętrz, szczególnie tych o industrialnym charakterze. Blat stolika wykonany jest z ponadczasowego, długowiecznego drewna dębowego, które nigdy nie wychodzi z mody.